На дорозі, в яку за два роки закопали 25 мільйонів, утворилася велика яма (фото)

13 березня 2018, 12:27

Фото надане Анною Васільєвою.

На дорозі по вулиці Благовісній між вул. Франка та Університетською утворилася велика яма. Подібна новина навряд би кого дивувала, якби не той факт, що протягом 2016-2017 років відрізок цієї дороги реконструювали за 25 мільйонів бюджетних гривень, а підрядник надав гарантію на експлуатацію на 12 років. Фото виданню "Інфоміст" надала журналістка Анна Васільєва.

За розповідями черкащан, яма на цій ділянці утворилася більше 2 тижнів тому. При цьому ремонті роботи на цій ділянці за договором завершилися лише півроку тому, влітку 2017-го року. Сьогодні її засипали осколом.

Тендер на реконструкцію ділянки вулиці Благовісної від вул.. Грушевського до вул. Можайського відбувся в травні 2016 року.

Комітетом була відхилена пропозиція майбутнього "героя бульвару Шевченка" «Укрєвробуд-2013» через невідповідність кваліфікаційним критеріям.

За результатами аукціону була акцептована пропозиція горезвісного товариства "МЕШ Інвест", прописаного в Калуші, проте з невідомих причин фірма відмовилася від підписання договору. Через 10 днів, 24 червня, з’явилося повідомлення про акцепт пропозиції ТОВ «Главшляхбуд», дорожчої на півмільйона.

5 липня департаментом економіки укладено договір із ТОВ "Главшляхбуд" на 17,81 млн грн. Роботи мали бути виконані до кінця червня 2017 року.

Згідно з договором, підрядник  дає гарантію на експлуатацію об’єкту терміном на 12 років.

Фото надане Анною Васільєвою.

6 грудня 2016 року з товариством по переговорній процедурі укладено угоду на додаткові роботи по вулиці на 7,23 млн грн. Левова частина коштів (7,16 млн) повинні впасти на рахунки підрядника до кінця 2016 року.

Окрім реконструкції Благовісної, ТОВ "Главшляхбуд" у Черкасах також працював або досі працює на «багатомільйонних» вулицях Чорновола (28,4 млн грн), Сумгаїтській (56,5 млн грн) та Смілянській (37,4 млн грн). По кожному з об’єктів з товариством укладалися додаткові угоди.

 

Яму засипали осклом (фото – Андрія Кучі).

 

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

За це і преміювали нашого мера. І ви хочете, щоб після цього дороги стали кращими? Ви подивіться на Нижню Горову (з №45 до №71) – це просто жах, а не дорога! А робили її 2 роки тому (бригада із людей кавказької зовнішності). Інспектував мер.І за такий стан міста – преміювали мера?

Олександр. сказав:

Нехай за свою премію і відремонтує.Він же у нас ,,чесний,, мер.

Вгору