Депутати з третьої спроби проголосували за преміювання Бондаренка

13 березня 2018, 12:04

Із третьої спроби депутати Черкаської міської ради проголосували за преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, встановлення йому надбавок та матеріальної допомоги. Це питання виносилося і під час двох попередніх засідань, але тоді для його прийняття не вистачало голосів.

Цього ж разу за преміювання Анатолія Бондаренка проголосували 23 депутати.

У проекті рішення йдеться про встановлення міському голові преміювання у розмірі 400 відсотків окладу, надбавок за високі досягнення у праці - у розмірі 100 відсотків посадового окладу.

Також пропонується виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки та виплати допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Поділитись

Коментарі

мусор сказав:

Больной-это ТОЧНО…

мусор сказав:

То.что БОЛЬНОЙ-ЭТО ТОЧНО

Ольга сказав:

ЗА ЩО??? За неприбраний сніг на дорогах і тротуарах? За повні сміттєві баки? За дири в асфальті? За пандуси для інвалідів, через які неможливо забратися на тротуар? За заліплені макулатурою стовни та будки? За які заслуги перед містом? Що такого “видатного” він зробив, що вчетверо більше отримає, ніж оклад? СОВІСТЬ ДЕ??

ноунейм сказав:

Не за це Майдан стояв!

Олександр. сказав:

А совісті точно немає.Ні у Бондаренка ні у депутатів. Навіть Одарич таке собі не дозволяв.

Смешно сказав:

Просто смешно за каких дураков власть держит людей!

По результатам скорее выговор нужно будет сделать меру, чем премию!

Олена сказав:

“…надбавок ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У ПРАЦІ”! Пане мер, озвучте, будь ласка, свої такі “високі досягнення” та за що ви третій місяць пресували виконком, щоб він проголосував за 400 (!!!)% премії! От хочу, дуже хочу (мабуть не одна я), щоб він, дивлячись громаді у вічі, прокоментував цю “визначну” (для нього) подію.

Вгору