На дороги області висипали більше 110 тонн протиожеледної суміші

27 січня 2017, 12:54

дорога

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 26 січня та вночі 27 січня у Городищенському, Жашківському, Кам’янському, Канівському, Катеринопільському, Звенигородському, Монастирищенському, Тальнівському та Черкаському районах Черкаської області.

Загалом, за добу використали більше 110 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Окрім того, було очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю майже 200 км автодоріг загального користування у Городищенському, Катеринопільському, Тальнівському та Смілянському районах Черкащини.

Впродовж доби до обробки асфальтового покриття на автодорогах області залучалося 13 піскорозкидувачів, 12 автогрейдерів та тракторів та 4 навантажувачі, у дорожніх роботах брали участь понад 60 автодорожників. Вранці 27 січня у черговому режимі роботи перебували 72 одиниці техніки та 102 працівники ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 27 січня, роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються.

Станом на ранок 27 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. 

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Коментарі

Вгору