На дорогах області поновлюють горизонтальну розмітку

16 вересня 2016, 09:34

1 (2)

Виконавши значний обсяг робіт з ліквідації ямковості та інших деформацій дорожнього покриття для поліпшення технічного стану автошляхів області, дорожники наразі активно виконують роботи з влаштування горизонтальної розмітки.

У першу чергу, дорожня розмітка влаштовується на основних дорогах державного значення: магістральних, національних. Роботи тривають на автодорогах М-05 Київ - Одеса, М-12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знамянка, Н-08 Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя, Н-16 Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань. На сьогоднішній день дорожники вже поновили 138 км осьової лінії проїжджої частини.

До всього, в ході підготовки автодоріг до початку навчального року дорожниками оновлено 250 штук пішохідних переходів біля навчальних закладів, переважно на місцевих дорогах.

– Інтенсивність руху на автомобільних дорогах зростає з кожним роком. У цих умовах важливу роль відіграють елементи регулювання та безпеки дорожнього руху, – зазначає начальник відділу ремонту та експлуатації автодоріг і штучних споруд Руслан Гребенюк. – Розмітка знаходиться у полі зору водіїв і пішоходів та інформує їх про порядок руху. Тому умови нанесення розмітки повинні забезпечувати її постійну достатню видимість. Це один з основних технічних засобів організації дорожнього руху, який допомагає водіям особливо в нічний час та осінньо-зимовий період і убезпечує дорожній рух, – наголошує Руслан Іванович.

Забезпечення безпеки дорожнього руху – це збереження здоров'я й життя людей, а також вантажів, що перевозять транспортні засоби.

Звертаємось до учасників руху бути пильними та дотримуватись Правил дорожнього руху, зважати на нанесену розмітку та виконувати вимоги технічних засобів організації дорожнього руху. Також просимо не здійснювати наїзди на свіжо нанесену розмітку під час виконання робіт при її влаштуванні, інформують у прес-службі САД у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Сергій сказав:

Цікаво,а коли поновлять горизонтальну розмітку на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знамянка зі Сміли до Кам’янки???

Вгору