На депозиті Черкаси планують заробити 30 мільйонів

06 липня 2017, 21:34

Ще 20 млн. грн. із міського бюджету, які тимчасово не використовуються, буде розміщено на депозит під 12,5 % річних. Угоду на це, за результатами відкритого конкурсу, Черкаська міська рада укладе з "ПриватБанком", пише "Діловий регіон".

Така практика для Черкас не нова. У такий спосіб тут наповнюють місцевий бюджет відтоді, як це стало можливим, згідно з чинним законодавством.

– Надходження коштів від розміщення на депозитних рахунках – це одне з джерел наповнення місцевих бюджетів, яке визначене Бюджетним кодексом, – розповіла директор департаменту фінансів ЧМР Наталія Джуган. – Йдеться про тимчасово вільні кошти, які хоч і розписані до копійки в міському бюджеті, але ще чекають на своє використання. Для прикладу, в одних випадках розпорядники проводять тендерні процедури, у інших – це гарантії міської ради на виплату зовнішнього боргу наших комунальних підприємств перед міжнародними фінансовими установами – ЄБРР, Світовим банком (якщо вони не зможуть погасити його власними силами).

За словами Наталії Володимирівни, на початку року міська рада вже проводила аналогічний конкурс на розміщення 150 млн грн «вільних коштів». Тоді переможцем став «ПриватБанк», який запропонував найвищу відсоткову ставку. Кошти на рахунку розміщували під 20 % річних.

Загалом же в цьому році від вкладень на депозит у черкаському бюджеті заплановано 30 млн грн надходжень.

Коментарі

Вгору