На День Святого Миколая у “Престо” розважали та пригощали смаколиками

19 грудня 2018, 18:04

На День Святого Миколая у "Престо" розважали та пригощали смаколиками

Ще 2011 року у Черкасах було започатковано благодійний соціальний проект "Святий Миколай — до кожної дитини". Задум полягав у тому, аби свято Миколая дійсно завітало до всіх дітей, і головним чином, до тих, що опинилися у непростих життєвих обставинах. Ініціатором благодійного проекту став депутат Черкаської міської ради від ВО "Батьківщина" Роман Діскант. Тож, вже традиційно щороку 19 грудня у піцерії "Престо", співвласником якого він є, та в кафе "Рушничок", власником якого є однопартієць Романа Володимировича, Валерій Міняйло, малечу розважають завзяті аніматори. А ще готують для них смачне пригощання. Цього року свято влаштували загалом для 75 черкаських дітей, 50 з них вітали в "Престо".

Діти спочатку чинно розсаджуються за столиками, але, як тільки в залі з прикрашеною новорічною ялинкою з’являються улюблені "мультяшні" герої, забувають про все на світі і швидко долучаються веселу новорічну гру.

На День Святого Миколая у "Престо" розважали та пригощали смаколиками

— Я обожнюю свято Миколая з дитинства. Добре пам'ятаю, як завжди з нетерпінням чекав моменту, коли вранці, затамувавши подих, можна буде зазирнути під ялинку, або подушку і знайти подарунок від Святого Миколая. З дитинства щиро вірую в дива. І мої діти, які щороку отримують подарунки від Миколая, також успадкували цю віру. Але я хочу, щоб раділи, сміялись і веселились по можливості усі діти. Тому, ми з однопартійцями від "Батьківщини", започаткувавши одного разу захід "Святий Миколай — до кожної дитини", підтримуємо його вже восьмий рік поспіль. Для багатьох дітей таке свято, як правило, влаштовують батьки. Але є такі категорії сімей, кому це не під силу. А ще не треба забувати про діток із неповних сімей та сиріт. Усім їм також хочеться отримати подарунки, — каже Роман Діскант. — І "батьківщинівці" роблять усе можливе, аби такі діти не залишились поза увагою. Знаєте, коли я бачу, як невимушено радіють цьому наші гості, й сам трохи стаю схожим на дитину. Це так чудово, коли трохи відчуваєш себе послідовником великого Святого і відкриваєш в серці дорогу Добру. Я впевнений, що ми і далі будемо продовжувати нашу чудову традицію. А всіх містян вітаю з початком новорічних свят та бажаю миру і добра.

На День Святого Миколая у "Престо" розважали та пригощали смаколиками

Вгору