На День Незалежності уманчан розважатимуть учасники «Х-фактору» та «Голосу країни»

23 серпня 2016, 13:47

1

На День Незалежності уманчан розважатимуть учасники «Х-фактору» та «Голосу країни». 24 серпня о 17.30  площа  Соборності перетвориться у  фестивальний майданчик: на одній сцені виступлять кращі музичні колективи міста: тріо «Гонта», «Bagiroff Band», «Vermona State» та зірки, що запалюють усю Україну: фіналістка Голосу країни Іванка Червінська та акустичний проект з Києва Gypsy Lyre, пише Вечірня Умань.

25-ту річницю незалежності місто зустріне під етнічні мотиви української пісні, запальний рок-н-рол, та акустичну джазову музику.

«Це свято незалежності кожного з нас. Адже лиш відносно недавно українці стали усвідомлювати  ціну червоно-чорної вишиванки, рідної пісні, а найголовніше  - своєї свободи.  Національний дух відродився – втримати його справа наших рук. Саме тому до Дня Незалежності ми підготували дві україномовні пісні, як презентуємо під час концерту», -  розповідає фронтмен  гурту «Bagiroff Band» Расім Багіров.

Під час концерту, уманчани зможуть почастувати себе смачними стравами на вогні, а активна малеча досхочу настрибатись на батутах і  покататись на каруселях.

У святковий день уманчани не залишаться без подарунків: на учасників і переможців конкурсів та вікторин, що проходитимуть під час концерту, чекають цінні призи від офіційного партнера.

 

Погодинна програма концерту

17.30 - Vermona State

18.00 - Народний театр

18.15 - Bagiroff Band

18.35 - Марія Балан

19.00 -  G-Art

19.30 - Тріо «Гонта»

20.00 - GypsyLyre

20.40 - Іванка Червінська

Ведучі: Артур Гуртовенко, Юлія Колісник

Поділитись

Коментарі

Вгору