На Чигиринській облаштують “паркувальну кишеню”, у планах – велика автостоянка біля зоопарку, – Бондаренко

19 травня 2023, 14:54

Фото тематичне

Парковку по вулиці Чигиринській у Черкасах створять на прилеглій території біля пожежної частини.

- Надзвичайники звернулися, ми вияснили ситуацію, поспілкувалися з людьми і зробимо там невеличку парковку за рахунок зеленої зони. Фактично, це буде така "паркувальна кишеня" на машин 10, тому коштів на неї витрачено буде небагато, - у коментарі Про все розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Також міський голова зазначив, що наразі гострим є питання парковок на Митниці.

- Ми вже зробили парковку по вулиці Жужоми. Вона більше розрахована на відвідувачів пляжу "Митницький". Також вивчаємо питання, щоб облаштувати стоянки і в районі "Д".

Бондаренко зазначив, що зараз у планах і пріоритетах міської влади - ремонт тротуарів та вулиць.

- Готуємо проєкт велодоріжки і тротуару від вулиці Сумгаїтської до Смілянської. Готуємо поточний ремонт вулиць біля обласної дитячої та інфекційної лікарні, і готуємо велику парковку біля зоопарку. Це наші плани на найближчі місяці два, - сказав мер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

А коли будуть світлофори біля дитячої поліклініки на О.Теліги?Дорогу зробили,але перейти її неможливо.З візками,з дітками,лікарям на роботу просто лотерея якась ту дорогу переходити-дуже небезпечно!Скільки там вже людей збили.Але питання світлофора не вирішується.Та сама ситуація біля центрального дитячого парку,на перехресті Хрещатик-Грушевського.Нещодавно було заявлено про встановлення лежачих поліцейських,час летить-роботи не проводяться.За рахунок зеленої зони(вирубка молодих дерев) прямо в дитячому парку по Хрещатику зробили стоянку для адміністрації.Тепер по тротуару ходити стало небезпечно.Більш того,зі сторони вул.Хрещатик,машини відвідувачів пепед парком стоять прямо під табличкою “парковка заборонена”.Невже це все називається покращенням?

Іван Мазепа :

Парковку, для надзвичайників, серйозно? Там біля частини і так парковка здоровенька. Тіко нінхо тут не уточнив, що за час війни , на тій самій парковці у тих же надзвичайників автопарк так збільшився, та оновився новими власними дорогенькими іномарочками так, що їм їх, біднесеньким вже нема куди втулити. Ото ж нажилися на війні, щей їм умови покращуй, поки одним війна та горе, а “рибачки” кошмарять цивільних, яким розповідають тільки про вічні обовязки, наплювавши на закон та здоровий глузд, то інше шобло на війні багатіє та пишаєтся, все ж інше бож то не начасі…

Максим :

Эти пожарник. Вообще офигели там даже бабы молодые на дорогих машинах. Пересмотрите им зарплату в сторону уменьшения

Іван Мазепа :

Ні, їх всих на передову, от і мобілізіційний ресурс поповнится. ЗП здоровенну більше року в війну отримували, от тепер хай відпрацьовують.

Вгору