На Чигиринщині знайшли краєвид як у Карпатах (фоторепортаж)

16 червня 2015, 15:45

1

Дивовижне видовище можна нині спостерігати на Чигиринщині. В урочищі  Отаманський парк розпочинається період цвітіння арніки, пише ГромЧе.

– Масово ця рослина зростає тут лише в одному місці. Його я виявив кілька років тому цілком випадково. Фактично ж, подібний краєвид можна спостерігати лише у Карпатах, – проводить до заповітної місцини керівник туристичних проектів Ярослав Нищик.

2

 

Про місце масового цвітіння арніки не знають навіть місцеві. І це зрозуміло, адже схили, що їх вкривають ці жовтогарячі квіти, не так просто відшукати у гущавині лісу. Однак, як виявилося, видовище дійсно варте і часу, і зусиль! З пагорбу відкривається дивовижний краєвид на суцільний квітучий килим. Відволікти від його споглядання може хіба лісова суниця, що тут зростає. Неймовірно смачна, до речі.

– Період цвітіння лише розпочинається. На повну силу квіти розкриються за кілька днів, – пояснює Ярослав Нищик. – Тоді ефект ще більш приголомшливий. Взагалі ж, сьогодні це місце виглядає ще краще, ніж кілька років тому. Очевидно, що арніка активно розростається.

До речі, відкрити для себе цю місцинку сьогодні прагнуть чимало черкащан – звістка про нього швидко шириться областю.

3 4 5 6 7

Поділитись

Коментарі

Вгору