На Чигиринщині відкриють “Академію картопляних наук”

19 вересня 2015, 16:16

12034344_991816424202793_2166495688775994382_o

Експерименти з крохмалем, картопляні смаколики та безліч розваг… із картоплею. Нестандартна атракція для туристів має невдовзі стартувати у селі Головківка, що на Чигиринщині, анонсує "ГромЧе".

– Запропонувати туристам «Картопляні розваги» надихнув україно-польський проект із розвитку мікропідприємництва та туризму на селі. Коли на власні очі побачили як у Польщі організовують тематичні села і наскільки цікаво це для туриста, вирішили влаштувати подібне і в Головківці – відзначає ініціаторка «Картопляних розваг» Оксана Почінська. – Міркували над темою і зрозуміли, що Головківка відома в основному завдяки гончарству та картоплі. Гончарів у селі, на жаль, не має. А от картопля була, є і буде…

Торік «Картопляні розваги» з успіхом випробували вперше. Цього ж року презентація атракції у селі відбудеться 26 вересня.

– Поки що орієнтуємося на дітей 4-8 класів. Для них на найвищій горі спорудили оглядову вежу. Звідти можна побачити не лише Чигирин, а навіть Черкаси, адже Головківка – найвище село області. Взагалі ж для малечі буде і бій подушками, і дартс «Поціль у колорада», і приготування чіпсів та картопляних оладок на відкритому вогні, і майстер-клас зі створення ляльки-мотанки з кукурудзиння, і безліч ігор з картоплею, – розповідає Оксана Почінська.

А ще тут відкриють «Академію картопляних наук», де дітей чекають несподівані наукові відкриття та дивовижні експерименти з крохмалем.

– Найбільш цікаві такі розваги саме для дітей з міста. Як виявилося, вони часто навіть не знають як зростає картопля! Тому у нас у планах – відкрити у селі музей картоплі. Міркуємо і над тим, як організувати дозвілля для дорослих,  – каже пані Оксана.

У день відкриття, 26 вересня, у Головківці вже готові зустрічати малих туристів. Наступного ж дня та на вихідні 3-4 жовтня тут чекатимуть всіх охочих розважитися нестандартно. Детальніше можна дізнатися за телефоном – (098)272-40-05

 

Поділитись

Коментарі

Вгору