На Чорнобаївщині працівницю одного з комунальних закладів судять за зловживання службовим становищем

14 серпня 2017, 17:01

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 КК України, а саме у службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки та ч. 2 ст. 364 КК України, тобто  у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам. Про це повідомляє прокурор Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури  І.С. Ковдій.

Встановлено, що жителька одного із сіл в Чорнобаївському районі, будучи, здійснюючи керівництво одним із комунальних закладів в смт. Чорнобай  в листопаді 2017 року від імені комунального закладу уклала договір про закупівлю автомобіля з фізичною особою підприємцем, проте, не отримавши фактично автомобіль, про що свідчить відсутність акту – прийому передачі, умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби та своїх службових обов'язків, щодо дотримання принципів ефективності та результативності з метою одержання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам комунального закладу підписала видаткову накладну  про перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок фізичної особи підприємця в загальній сумі 384000грн., як оплату за поставлений  автомобіль, достовірно знаючи, що вказаний автомобіль комунальним закладом не був отриманий.

Внаслідок умисних, протиправних дій вона завдала збитків державним інтересам на загальну суму 384 000 тис. грн.

27.06.2017 обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до суду, їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 6 років.

 

Коментарі

Вгору