На черкаських вулицях стане більше громадських патрулів, що боротимуться із адмінпорушеннями

06 травня 2015, 21:35

фото зустрічі ДАІ із громадськістю

Правопорушників за кермом на черкаських вулицях стає більше із кожним днем - про це, під час зустрічі громадського активу Черкас із керівництвом ДАІ міста та області – наголосив Сергій Яковенко – голова громадської організації «Автомайдан-Черкаси», що паралельно із ДАІ здійснює патрулювання міста. Одна із головних причин зростання порушень - процес реструктуризації органів внутрішніх справ (із плановими поетапними скороченнями), що наразі триває у країні - і який супроводжує  катастрофічний дефіцит патрулів ДАІ по місту.

За словами Сергія Яковенка, оскільки сьогодні значна частина особового складу несе службу у зоні АТО, інші несуть варту на блок-постах на виїздах із Черкас, на патрулювання самого міста може виїхати всього лише кілька екіпажів. Погоджуючись із цим, начальник УДАІ Ярослав Чубатюк та начальник відділу ДАІ у м. Черкаси Юрій Качан наголосили, що важелів впливу на цю ситуацію наразі немає. Людей не вистачає – це факт, проте реструктуризацію і планові скорочення зупинити неможливо, як і  розформувати блок-пости, передбачені планом заходів посиленого контролю за правопорядком в місті.

Обидві сторони зійшлися на необхідності розширення рамок роботи влади із громадськістю – результатом чого стало рішення долучити до патрулювання черкаських вулиць також і громадське формування «Черкаський Автомайдан»  - що, на відміну від звичайної громадської організації, наділене більшими повноваженнями у профілактиці правопорушень (такими як складання протоколів при виявленні адмінпорушень). Вже днями буде створено робочу групу для вироблення механізму співпраці ДАІ та громадськості, а на вулицях міста незабаром стане більше громадських охоронців правопорядку.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору