На черкаських дорогах побільшало п’яних водіїв, – правоохоронці

19 листопада 2015, 17:54

1a1f7a0b36a604380ea8a296d1f07f6f_L

За десять місяців в області сталося 594 ДТП, унаслідок яких загинуло 120 осіб, було травмовано 766 осіб. Кількість загиблих на 11% менше, ніж за аналогічний період минулого року, пише Вечірка.

Про це під час круглого столу за результатами проведення Тижня безпеки дорожнього руху повідомив заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ національної поліції в Черкаській області Олег Єргаков.

За його словами, із запровадженням норм європейської поліції ситуація погіршилась. Порушення почали виявляти тільки зупиняючи п’яних водіїв по факту порушення правил дорожнього руху.

- Пішло зростання аварійності. Водій думає: якщо мене не зупиняють, я можу дозволити собі що завгодно… Рівень культури сильно впав. Останні місяці пішло різке зростання порушень. Після ряду резонансних ДТП ми провели захід «П’яний водій – злочинець». За тиждень такого заходу, виявляючи порушників у профілактичному режимі: зупинили – перевірили, рівень виявлення п’яних водіїв зріс утричі, а рівень аварійності знизився на 45%, – повідомив Олег Єргаков.

Поділитись

Коментарі

Вгору