На черкаському «Азоті» вперше вродили банани і гранат (фото)

01 липня 2015, 10:53

1

На бананах та гранаті, які ростуть у теплиці ПАТ «Азот», з’явилися плоди, пише Прочерк.

Вирощуванням екзотичних фруктів кілька років тому захопилися працівники воєнізованого газорятувального загону (ВГРЗ) підприємства.

Так, вирощені ними банани нині є справжньою окрасою приміщень, зокрема, відремонтованої їдальні №4, проте плодів вони не давали. І от нарешті на банані, який росте в теплиці, з’явилися квіти і плоди, що поступово формують китицю. Напевне, саме в теплиці садівникам ВГРЗ вдалося створити для рослин найкомфортніші, наближені до природних умови, припускають у прес-службі ПАТ «Азот».

2

Порадували цього року господарів і деревця гранату – на них зав’язалися плоди. А ще на території ВГРЗ ростуть ранні абрикоси, які достигають у другій декаді червня, яблуні, персики та нектарини.

3

Крім фруктового саду, на території воєнізованого газорятувального загону є березовий гай та виноградники.

4

Також азотівці вирощують біля своїх цехів клумби.

5

– Краса, доглянутість та вишуканість деяких клумб просто вражає. Елементи ландшафтного дизайну, які використовують працівники цехів, щоб прикрасити свої території, найчастіше виготовлені власними руками, – розповідає директор департаменту з соціальних питань ПАТ «АЗОТ» Костянтин Саленко. – Таке сумлінне та небайдуже ставлення людей до підприємства ми відзначаємо преміями.

6 7 8

Коментарі

Вгору