Військові пенсії зросли на Черкащині

13 березня 2019, 11:05

На Черкащині зросли військові пенсії

У минулому році провели перерахунок військових пенсій на 50%, з 1 січня – ще на 25. Таким чином військові пенсії на Черкащині зросли на 75 відсотків, пише "18000".

Про це учора під час прес-конференції повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет.

– На Черкащині понад 9 тисяч військових пенсіонерів. У минулому році було проведено перерахунок пенсій. Надбавка складала від 1,5 тисячі гривень. У цьому році з 1 січня – ще на понад 750 гривень, – говорить Курбет.

Останній етап перерахунку відбудеться 1 січня 2020 року – на 25 %. Тобто надбавка до військової пенсії складе ще понад 750 гривень.

Нагадаємо, що з 1 квітня по 30 червня триватиме цьогорічний весняний призов на військову службу. Всього на Черкащині передбачено призвати близько 700 юнаків. Це 4-5% від загальної кількості чоловіків у віці від 20 до 27 років, які живуть на Черкащині.

Усіх призовників залучають до військових частин, які не беруть участі в ООС. Мета призову – отримання молоддю військової спеціальності, накопичення військово навчених ресурсів.

Особливість цьорічного призову – збільшення відсотка юнаків, які служитимуть у Державній прикордонній службі.

Вася Дорогой сказав:

Военком Курбет ставит из себя оленя и действительно не знает, сколько пенсии сегодня получают военные пенсионеры. !!!!!!! Откуда он взял слово “надбавки” ???? Портянка он “реви” после этого. Люди, не верьте военкому быку!!!

Вгору