На Черкащині зросла кількість вакансій

29 травня 2024, 14:44

Про ситуацію на ринку праці області та реалізацію грантових програм розповіла заступниця директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна.

За її словами, кількість вакансій на Черкащині порівняно з минулим роком збільшилася. На обліку в обласному центі зайнятості наразі перебуває 5 тисяч пошукачів роботи, кількість безробітних порівняно з минулим роком зменшилася на 25%.

— Сьогодні діє низка програм для допомоги роботодавцям знайти персонал. Одна з програм налаштована на допомогу роботодавцям за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю, — говорить Марина Сорокіна.

Також з початку минулого року запрацювала низка урядових програм, які націлені на допомогу за працевлаштування осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

З 2023 року працює програма надання мікрогрантів малому та мікробізнесу, також аналогічна програма діє для учасників бойових дій.

Сума гранту становить 50 — 250 тисяч грн, для учасників бойових дій — до 1 млн грн. Умовами отримання грантів є створення робочих місць.

Загалом бізнес області отримав вже понад 80 млн грн за цією програмою, 18 млн грн — отримали учасники бойових дій, які створили або розвинули свій бізнес.

Починаючи з цього року на базі центрів зайнятості також будуть відкриватися офіси для того, щоб консультувати бізнес стосовно тих програм, які впроваджує уряд.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору