На Черкащині зникла неповнолітня дівчина (фото)

17 липня 2019, 11:31

Капралова Діана В'ячеславівна, жителька села Плешкані Золотоніського району, пішла з дому 13 липня близько 12-ої години й досі не повернулася.

Дівчині на вигляд 16-17 років, її зріст - 160-170 см, має худорляву статуру, овальне обличчя, довге пряме світло-русяве волосся, блакитні очі, прямий ніс, середні губи, на обличчі з лівого та правого боку родимі плями. Також дівчина має татуювання у вигляді невеликого серця (контур серця) на зап’ясті лівої руки та знизу на правій нозі у вигляді серця (контур серця) та пульсу з обох боків від нього. Також має проколоті вуха, сережки та прикраси були відсутні, волосся могло бути розпущене або зібране в «гульку».

Дівчина була одягнена в обтягуючі лосини чорного кольору, футболку чорного кольору спереду -  по талію, а ззаду - довша, кросівки темно-синього кольору з салатовими вставками та білою підошвою, рюкзак середньої величини з дерматину чорного кольору. Мала з собою засоби особистої гігієни, мобільний телефон невстановленої марки виробництва КНР, із пошкодженим екраном.

Зі слів знайомих та рідних може перебувати в Київській області та в м. Київ.

У разі отримання будь-якої інформації про місце перебування неповнолітньої просимо негайно повідомити до поліції за тел. «102».

За інформацією із прес-служби ГУНП у Черкаській області.

Коментарі

Вгору