На Черкащині зник 34-річний чоловік

23 жовтня 2021, 18:31

Зник 34-річний Гриценко Віктор Олександрович житель села Майданецьке, що на Черкащині. Як повідомляє мати Надія Гриценко, востаннє її сина бачили у селі 20 жовтня до 16:00 год. Він нібито чекав на якийсь транспорт. Після того Віктор не відповідав на телефонні дзвінки і не був активним у соцмережах. Чоловік проживав сам.

Про це повідомляють "Вісті Черкащини".

– У день зникнення на 17 годину на свою зміну у ПСП «Лідер» син уже не вийшов. Він працює механізатором на цьому приватному підприємстві. Тож один із працівників поїхав до нього додому і побачив, що на всіх дверях висіли замки і сина там не було. Я телефонувала до нього ввечері, а він не відповідав, вирішила, що не чує і перетелефонує згодом.

На наступний день до мене зателефонував керівник ПСП «Лідер» і повідомив, що син не прийшов на роботу в ранкову зміну. Тому я зразу ж поїхала до нього додому. Побачивши, що син так і не з’явився пішла у поліцію, бо ж і на дзвінки він також не відповідав. А доньки казали, що й з ними на зв’язок теж не виходив, – розповідає Надія Костянтинівна.

Віктор худорлявої статури, має русе волосся та карі очі, а зріст чоловіка 180-190 см. Був одягнений у коротку дублянку світло-коричневого кольору і темні брюки.

Рідні просять всіх, хто побачить Віктора або щось знає про його місце перебування, повідомити за телефоном 380961039337 – мати Надія Костянтинівна або 380687046456 – сестра Оксана.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору