На Черкащині знімають пригодницький комедійний серіал

16 жовтня 2019, 23:03

«Абсолютно брехлива історія» – таку назву матиме пригодницький комедійний серіал за мотивами української минувшини, який цієї осені знімають зокрема і в у Буках Маньківського району Черкащини.

Про це повідомляє «Buky Canyon».

За сюжетом фільму, звичайний селянський парубок Іван краде коштовності в московського царя, аби викупити з турецького полону власну матір. Втім, план не вдається, хоча зрештою з’ясовується, що він вкрав магічну сережку – запоруку московської влади. Артефакт потрапляє на Запорозьку Січ, і її носить у вусі кошовий oтаман козаків.

У телеефір серіал «Абсолютно брехливі історія» вийде в 2020 році на каналі ICTV.

Тим часом, зазначают у Департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, наприкінці вересня до Стеблева на Корсунщині прибула знімальна група, яка розпочала роботу над проектом створення літературного сценарію повнометражного ігрового фільму «Джеря» режисера Ірини Правило за мотивами повісті нашого неперебутнього земляка, класика української літератури І.С.Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Фільм знімається за підтримки Українського культурного фонду.

Селище Стеблів своєю неповторною красою завжди приваблювало і приваблює туристів, художників, письменників, кінематографістів. Тут у різні часи знімалися художні фільми «Золоті литаври» за новелою Олеся Гончара «Соняшники», «Дударики», «Обітниця», «Толока» режисера М.Ільєнка, а також численні документальні фільми на Нечуєвську та духовну тематику, пише "Надросся online", цитуючи Андрія Хавруся, завідувача Стеблівського
літературно-меморіального музею І. С. Нечуя-Левицького.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору