На Черкащині жителі багатоповерхівки четверту добу живуть без води

22 квітня 2019, 15:10

На Черкащині жителі багатоповерхівки четверту добу живуть без води

Через зламаний насос жителі багатоповерхівки по вулиці Незалежності, 83 у місті Умань кілька днів живуть без водопостачання. Про це йдеться на сайті “04744.info

Уманчани подали подали скаргу до комунального підприємства «Уманьводоканал» з приводу перебоїв у водопостачанні на верхніх поверхах будівлі. Станом на ранок 22 квітня ситуація все ще не вирішена.

У відповідь на скаргу технічні працівники підприємства «Уманьводоканал» здійснили виїзд за вказаною адресою та провели обстеження. У результаті було встановлено, що підкачуючий насос, який повинен рівномірно забезпечувати тиск води у будинку, вийшов із ладу.

Аварійно-ремонтні роботи мали розпочатися 19 квітня. Проте з’ясувалося, що для ремонту насосного обладнання у багатоповерхівці немає необхідних деталей. Через це ремонтні роботи довелося відкласти.

22 квітня «Уманьводоканал» розмістив у Facebook оголошення про те, що з 9:00 у будинку по вул. Незалежності, 83 буде повністю припинено водопостачання у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами підкачуючого насосу.

По завершенню ремонту водопостачання обіцяють нарешті відновити в повному обсязі.

Коментарі

Вгору