На Черкащині жінка шиє захисні маски та безкоштовно роздає їх сусідам і продавцям магазинів

29 березня 2020, 18:22

Галина Лазарєва – фаховий кухар. Проте має цікаве хобі – шиття. Для улюбленого заняття давно вже придбала швейну машинку з оверлоком. На ній шила патріотичну атрибутику для золотонісців ще в часи Майдану, - про це повідомляє "Золотоноша Сіті".

Нині, коли сутужно із захисними масками, коли їх не знайдеш в аптеках або ж доводиться переплачувати у кілька разів, вирішила зайнятися їх пошиттям.

- Медичні маски зараз – дефіцит, та й використовувати їх можна всього 2-3 години, - розповідає пенсіонерка. – А я вирішила створити багаторазові. Задля цього знайшла в інтернеті спеціальну викрійку, де є кишенька. У неї можна закладати змінний фільтр. Ним може слугувати й волога серветка тощо. Верх удосконалила защипом. Такими можна користуватися протягом дня, - коментує вона власний виріб.

Першу партію роздала сусідам. Тепер приготувала дівчатам-касиркам у маркет, де працює племінниця

- З тканиною проблем не було: дістала старі залишки ситцю та льону. Усвідомлено вибирала квіткову тканину, щоб маски були веселенькі. З однотонної створила чоловічий варіант. Проблема - за резинками. Де їх взяти, коли магазини зачинені? Стала телефонувати по знайомих, ті – до своїх. Один з підприємців відчинив торгову точку і передав 4 мотки резинки. Раніше у кожному було по 10-20 метрів, зараз лише - по 6. Та на перший час вистачить.

Першу партію Галина Лазарєва роздала сусідам. Тепер приготувала дівчатам-касиркам у маркет, де працює племінниця. Решту передасть голові кварткому Валентині Пушко, адже та краще знає людей свого 13-го мікрорайону.

- Якщо я можу, то чому б не допомогти? - розмірковує Галина Григорівна. – Це буде мій внесок у загальне протистояння небезпечній хворобі, а людям – підтримка і віра, що про них дбають.

Коментарі

Вгору