На Черкащині здичавілі свині тероризують селян і їхні городи (відео)

10 серпня 2020, 19:15

Село Романівка Черкаської області тероризують свині. Вони набігають невідомо звідки і їдять кукурудзу. Селяни підозрюють, що тварин вивело якесь сусіднє лісництво, бо схожі на диких, - повідомляє "ТСН".

Місцева жителька Надія каже, що свиней усього 22. Вони виходять разом із лісу і відразу йдуть їсти городину селян. Жінка охороняє свій город уже 5 діб - кликала і поліцію, і єгерів із сусіднього мисливства. Перші розвели руками і нічим не допомогли, а єгер від свиней "відхрестився".

- Він сказав, що якщо ми хочемо - то треба або самому ганяти свиней, або переносити город в інше місце, - обурюється пані Надія.

Інша мешканка села Олена разом із дітьми демонструє потолочену городину - каже, що біди наробили 5 свиней: 1 велика та 4 маленьких.

Тим часом пан Володимир відганяє від свого городу свиноту двома палицями. Він просто б'є їх одна об одну.

- То свиня звук почує - і дивиться на тебе. Може, відійде метрів на десять, - каже чоловік.

Єгері та поліція селянам сказали не чіпати кабанів. Штраф - 50 тисяч гривень. Пояснили, що це чиїсь, а не дикі - тому й права на відлов немає. Однак селяни впевнені: скоріш за все, у мисливському господарстві схрестили диких кабанів зі свійськими. А результати "генної модифікації" потікали.Однак жодне мисливство на себе не бере. Чекати жовтневого сезону на полювання романівці вже не можуть. Сподіваються, що тваринна навала мігрує в інше село.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору