На Черкащині затримали іноземця, який понад десять років розшукувався поліцією Республіки Польща

04 червня 2020, 11:32

Чоловік перебував у розшуку за вчинення шахрайських дій на території Польщі.  Судом Республіки Польща йому вже винесено вирок та призначено покарання у вигляді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

Співробітники управління карного розшуку у взаємодії із працівниками  Черкаського відділу поліції встановили місцезнаходження та затримали громадянина Республіки Польща, який перебував у розшуку за вчинення шахрайських дій на території своєї батьківщини. Чоловік проживав на території   Драбівського району, де під виглядом законослухняного громадянина влаштувався на роботу на одне з місцевих сільськогосподарських товариств.

Його затримали поліцейські Черкащини, після надходження до поліції області інформації про те, що чоловік перебуває в розшуку. Крім того, за наявною інформацією, судом міста Лобез Республіки Польща його вже визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених статтею 286 параграфом 1 Кримінального кодексу Республіки Польща та призначено покарання у вигляді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

На даний час вживаються заходи щодо екстрадиції  затриманого. 

За інформацією із пресслужби ГУНП в Черкаській області

Коментарі

Вгору