На Черкащині затримали браконьєрів, які наловили риби на 14 тисяч гривень

23 січня 2019, 19:41

На Черкащині затримали браконьєрів, які наловили риби на 14 тисяч гривень

З 16 січня до 23 січня 2019 року працівники Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області викрили 126 порушень природоохоронного законодавства. Збитки, завдані рибному господарству, склали 14003 грн. У правопорушників було вилучено 213 кг риби. 

Так, 20 січня під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Вітово Чигиринського району було затримано громадянина, який займався виловом водних біоресурсів мисиновою сіткою та виловив рибу: плітка – 10 шт., загальною вагою 1 кг.

Наступного дня, 21 січня, під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Вереміївка Чорнобаївського району було затримано громадянина, який займався виловом водних біоресурсів мисиновою сіткою та виловив рибу плітка в кількості 6 шт., приблизною вагою 1 кг.

На правопорушників було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Варто зауважити, що грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Вгору