На Черкащині закриють усі гральні заклади

20 грудня 2019, 16:30

Сьогодні поліція до 16:00 мала припинити діяльність усіх гральних закладів в Україні. Таку гучну заяву зробив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Урядовець розповів, що Кабмін прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів. Постанова вже опублікована і набула чинності. Вона полягає в наступному - скасувати наказ від 12 грудня 2012 року в частині діяльності розповсюджувачів лотерей. Національній поліції та фіскальній службі доручили забезпечити вжиття відповідних заходів.

Міністр наголосив, що це питання буде регулюватися спеціальним законом, який наразі розглядається та буде прийнятий Верховною радою.

«Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16 години 20 грудня припинити функціонування гральних закладів», - додав він.

Наше видання звернулося за коментарем до Головного управління поліції в Черкаській області. У пресслужбі Управління нам підтвердили, що такі заходи дійсно передбачені. Однак детальніше про те, як саме це відбуватиметься, обіцяли розповісти згодом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору