На Черкащині виявлено незаконний продаж майже 1100 кг риби

05 листопада 2018, 11:51

На Черкащині зафіксовано незаконний продаж майже 1100 кг риби

Працівниками Черкаського рибоохоронного патруля було виявлено непоодинокі випадки незаконного продажу водних біоресурсів.

Так, у п'ятницю, 2 листопада, у Кам’янці на місцевому ринку було зафіксовано незаконний продаж водних біоресурсів. Громадянин здійснював незаконний продаж водних біоресурсів таких видів: товстолоб, судак, сазан, загальною вагою 150 кг.

Цього ж дня на ринку Сміли було затримано громадянина, який здійснював незаконний продаж водних біоресурсів видів: карась, сазан, товстолоб, загальною вагою 450 кг.

На Черкащині зафіксовано незаконний продаж майже 1100 кг риби

Також 4 листопада на ринку Шполи було затримано громадянина, який здійснював незаконний продаж водних біоресурсів таких видів: карась, короп, товстолоб, щука, загальною вагою 460 кг.

У всіх випадках були відсутні документи, що засвідчують законність придбання водних біоресурсів. За цими трьома фактами було складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 881 КУпАП. Водні біоресурси були вилучені у правопорушників до вирішення справи у суді.

Зазначимо, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору