На Черкащині за нез’ясованих обставин помер чотиримісячний хлопчик (відео)

08 листопада 2018, 16:52

На Черкащині за нез'ясованих обставин помер чотиримісячний хлопчик (відео)

На Черкащині за нез'ясованих обставин помер чотиримісячний хлопчик. У селі кажуть – батьки забули його на березі річки, а самі пішли додому. Натомість родичі сім'ї запевняють, що ця історія – вигадка. Після поховання дитини, батьки загиблого немовляти зникли. Із собою забрали й інших п'ятьох дітей. Їх у родини взагалі можуть забрати, якщо доведуть халатність батьків. Про це інформує "5 канал".

У своєму будинку родина прожила 10 років. Зараз про те, що на подвір'ї були діти – нагадують лише розкидані дитячі речі та іграшки. Не знають, де родина Семенців ні сусіди, ні родичі.

Того вечора вся багатодітна сім'я гостювала в Олени Щербини. Жінка розповідає, вночі чотиримісячний Єгор спав. Щоб не будити немовля, батьки залишили малого в гостях і зранку пішли додому. Хлопчика без ознак життя першою побачила маленька донька Олени – Софія.

Та сусіди у версію родичів багатодітної родини не надто вірять. Запевняють – хлопчик помер не вдома, а на вулиці. Мовляв, батьки перебравши алкоголю, забули немовля біля річки.

Версію сусідів про загибель немовляти на березі річки у сільраді не підтверджують, але і не спростовують. Кажуть лише, що родина перебувала на обліку соцслужб. Дітей не забирали до сиротинця, сподіваючись, що батьки малечі виправляться.

Що кажуть у службі у справах дітей Тальнівської РДА, детальніше – у відео.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору