На Черкащині за день сталось 14 ДТП: одна із них – смертельна

23 червня 2023, 10:49

На Черкащині вчора, 22 червня, зафіксували нову рекордну кількість ДТП, на які виїжджали бригади екстренки. Одна з автопригод була смертельною.

За день медики виїжджали на 14 ДТП.

На Уманській трасі, в сторону Кропивницького, авто злетіло в кювет. Диспетчеру повідомили про трьох потерпілих. На виклик відправили дві бригади екстренки. Двоє чоловіків відмовились від медичної допомоги. 33-річного чоловіка з попередньо закритою черепно-мозковою травмою, відкритою раною волосяної частини голови, забоєм нижньої частини спини, забоєм грудної клітини госпіталізовано в Уманську районну лікарню. 

ДТП на Умансткій трасі

У Червоній Слободі зіштовхнулось два автомобіля. Диспетчеру повідомили про чотирьох потерпілих. На місце негайно виїхало 3 бригади екстренки. Після медичного огляду у всіх учасників ДТП попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та садна різних частин тіла. Трьох осіб доставили до Третьої міської лікарні. 31-річний чоловік, після наданої медичної допомоги, відмовився від госпіталізації.

ДТП у Червоній Слободі

У Черкасах по вулиці Капітана Пилипенка зіштовхнулось два легкових автомобіля. Диспетчеру повідомили про 4 потерпілих, серед яких є діти. На виклик відправили 3 бригади. По прибуттю, медики попередньо діагностували у 32-річної жінки гостру реакцію на стрес. 53-річний чоловік від медичного огляду відмовився. 6-річна дівчинка та 7-річний хлопчик на момент огляду, скарг не мали. 

ДТП по вулиці Капітана Пилипенка у Черкасах

Ще одна ДТП сталась на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного та Чорновола. Там зіштовхнулось два легкові автомобілі. Диспетчеру повідомили про одну потерпілу, а також зазначили, що автомобіль перекинувся. На допомогу відправили 2 бригади. Попередньо медики діагностували у 39-річної жінки закриту черепно-мозкову травму. Її госпіталізували до Третьої міської лікарні. У двох інших учасників автопригоди попередньо гостра реакція на стрес. Після огляду, були залишені на місці. 

ДТП на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного та Чорновола в Черкасах

У селі Вишнопіль Тальнівського району сталась автопригода. Було відомо про двох потерпілих. На виклик відправили одну бригаду екстренки. Попередньо медики діагностували 42-річному чоловіку забій ліктьового суглобу. Після наданої допомоги, чоловік залишився на місці.

У Смілі сталась ДТП за участі двох легкових автомобілів. Диспетчеру повідомили про двох потерпілих. На допомогу виїхало дві бригади. У 69-річного чоловіка медики попередньо діагностували перелом гомілки. У 40-річної жінки: травма обличчя (забій губи). Обох доставлено до Смілянської міської лікарні. У 64-річного чоловіка попередньо поверхнева травма голови. Після наданої допомоги чоловік залишився на місці. 

ДТП у Смілі

У Корсунь-Шевченківському, з боку Миронівки, машина злетіла в кювет. Повідомили про трьох потерпілих, серед яких - дитина. На допомогу відправили дві бригади. У 48-річної жінки попередньо виявили поверхневу травму шиї. 10-річний хлопчик на момент огляду скарг не мав. Учасники ДТП після наданої медичної допомоги, залишились на місці. 

ДТП у Корсуні

У Новій Греблі, Уманського району, мотоцикліст збив 6-річну дівчинку на велосипеді. На виклик відправили одну бригаду. У дитини медики попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та перелом основи черепа Малечу госпіталізували в Уманську міську лікарню. У 17-річного водія мотоцикла: садно плеча та плечового поясу, садно гомілки, після допомоги залишився на місці.

В Умані легковик зіштовхнувся з мотоциклом. Медики екстренки стали свідками ДТП, коли повертались з госпіталізації. У 26-річного чоловіка попередньо діагностували закриту травму живота, забій грудної клітки. Його госпіталізували в Уманську міську лікарню.

Ввечері цього ж дня у Черкасах зіштовхнулись два легковика. Відомо було про одного потерпілого. На виклик відправили одну бригаду екстернки. У 20-річного чоловіка попередньо діагностували поверхневу травму голови. У жінки 20-ти років: поверхнева травма волосистої частини голови. Після медичного огляду, потерпілі залишились на місці. 54-річний чоловік від медичної допомоги відмовився. 

ДТП у Черкасах

У Христинівці, Уманського району, зіштовхнулось 2 легкові машини. Повідомили про одну постраждалу, тож на виклик відправили одну бригаду медиків. У 60-річної жінки попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму, поверхневу травму голови, забій молочної залози. Її госпіталізовано у Христинівську центральну району лікарню. 27-річний чоловік від допомоги відмовився.

По трасі Золотоноша-Київ, у районі села Піщане, авто злетіло в кювет. Диспетчеру повідомили про трьох потерпілих, серед яких - дитина, також очевидці повідомляли, що від удару жінку відкинуло на дерево, а дитину в чагарник. На виклик відправили 3 бригади екстренки. По прибуттю на місце ДТП, медики констатували смерть жінки. У чоловіка - гостра реакція на стрес. У 8-річної дитини попередньо діагностовано закриту черепно-мозкову травму, перелом гомілки. Малечу госпіталізували у Золотоніську лікарню. 

ДТП у Піщаному

У Черкасах на перехресті вулиць Благовісна та Гуржіївська зіштовхнулось два автомобілі. Диспетчеру повідомили про чотирьох потерпілих. На виклик відправили 3 бригади екстренки. У 43-річної жінки попередньо діагностовано закриту черепно-мозкову травму, її госпіталізували до Третьої міської лікарні. У 20-річної дівчини - закрита черепно-мозкова травма, після наданої допомоги, залишилась на місці. 19-річний хлопець від медичної допомоги відмовився. У 15-річної дівчини: закрита черепно-мозкова травма, гостра реакція на стрес, її госпіталізовано до Черкаської обласної дитячої лікарні.

У Золотоноші зіштовхнулись легкова машина та мотоцикл. Повідомили про 16-річного травмованого. На виклик відправили одну бригаду. У хлопця медики попередньо діагностували закритий перелом гомілковостопного суглобу, його госпіталізували до Золотоніської лікарні.

Так, медики екстренки Черкащини виїздили надавати допомогу травмованим у 14-ти аваріях. Бригади ЕМД надали допомогу 27 особам, з них 13 відмовились від госпіталізації, ще 6 осіб відмовились від медичного огляду, а троє скарг не мали. На жаль, одна людина загинула.

За інформацією пресслужби Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору