На Черкащині визначили кращого спортсмена березня

10 квітня 2024, 19:31

Сергій Куліш визнаний кращим спортсменом березня-2024 на Черкащині.

Цього разу на таке звання претендували два спортсмени, які продемонстрували високі результати на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів - стрілець Сергій Куліш та велоспортсмен Ростислав Царан.

Заслужений майстер спорту Сергій Куліш узяв участь у двох змаганнях. На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, що проходив 1–2 березня в угорському місті Двор, спортсмен виборов золото в у стрільбі з пневматичної гвинтівки на десять метрів у категорії Air Rifle Trio Men, а також срібло в складі чоловічої команди. В особистому заліку він став шостим. На чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї, що приймав 19–24 березня Львів, Сергій Куліш виборов перемогу в особистих змаганнях у вправі ГП-6, а також посів четверте та п’яте місце в командних змаганнях. Тренує спортсмена Віктор Нагній.

Майстер спорту України Ростислав Царан став учасником Відкритого чемпіонату України з велоспорту, що відбувся в Житомирі 23–24 березня. Атлет виборов дві золоті нагороди – у кросі в індивідуальній гонці та в естафеті на короткому колі. Його тренер – Віталій Степаненко.

За інформацією пресслужби відділення НОК України у Черкаській області.