На Черкащині видали “теплих” кредитів на 24 млн грн

07 грудня 2019, 09:32

Загалом уповноважені банки АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк» видали 645 кредитів ОСББ, ЖБК та приватним домогосподарствам області на енергозбереження, - повідомляють у Черкаській ОДА.

Зокрема для придбання котлів видали 28 кредитів на 0,8 млн грн, для впровадження енергоефективних заходів – 609 кредитів на 20 млн грн. ОСББ використали 8 кредитів на 2,9 млн грн. Компенсацію на заходи з енергозбереження отримали 732 позичальники на понад 2 млн грн.

– Щоб стимулювати жителів області до впровадження енергоефективних заходів з енергозбереження, на Черкащині діє Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв, – каже в. о. директора Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Липкань. – Цього року на виконання заходів програми з обласного бюджету маємо 400 тис. грн. Ще 3,7 млн грн передбачили місцеві бюджети. Разом з тим, розпорядженнями обласної державної адміністрації затверджено розподіл субвенції Золотоноші, Городищенському, Жашківському, Звенигородському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському та Шполянському районам на 93 тис. грн.

Коментарі

Вгору