“Заламував руки дружині”: у Смілі військовий комісар викликав ВСП через націоналістичний шеврон ветерана

10 липня 2023, 14:41

У Смілі військовий комісар викликав ВСП (Військову службу правопорядку) через націоналістичний шеврон у ветерана війни, який відпочивав з дружиною.

Про це повідомили на сторінці ВГО "Сокіл".

Потерпілий - ветеран батальйону Кульчицького з початку АТО, ветеран батальйону "Свобода" з початку повномасштабної війни.

За словами черкаського військового Максима Рудика, колишній працівник МВС Сергій Гергель, який зараз служить у ВСП, наказав "скрутити" за шеврон з націоналістичною символікою військового, який мав поранення, і його дружину, яка зробила світлину.

- Заламував руки дружині, щоб відібрати телефон, бо вона зробила його фото. У цей час ВСП ламали мені поранену руку і блокували мене. У результаті з'ясувалося, що причин мене забрати не виявилось. Без будь-яких вибачень мене відпустили, але пригрозив мені на майбутнє, - розповів потерпілий військовий.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Микола Коцан :

Братан потрібно цього типа у гражданці наказати обов’язково!Черкаси дуже багато прихистило сепарів ,тому що місцевих тут дуже багато ,мені деколи здається що тут розплідник руського міру !,але це не надовго!

Денис :

Гергель ,ще той гавнюк.

Вгору