На Черкащині відновили стародавнє джерело (фото)

16 липня 2019, 11:00

На Черкащині відновили стародавнє джерело (фото)

На території Стеблівського лісництва Лисянського лісгоспу, в урочищі «Довжик», поблизу смт. Стеблів ще з прадавніх часів протікало стародавнє джерело. За свідченнями місцевих жителів, чимало люду спробувало його прохолодної цілющої води. Проте з часом джерело замулилось, а стежка до нього почала заростати травою.

Лисянські лісівники відновили джерело та облагородили територію довкола. Облаштували криничку, збудували нову зручну альтанку, аби всі охочі могли відпочити тут та скуштувати смачної джерельної води. Також зробили місток, встановили інформаційні аншлаги, облаштували місця для приготування їжі на багатті та дорогу, щоб був зручний підхід до джерела.

На Черкащині відновили стародавнє джерело (фото)

«Щороку ми намагаємось робити корисні справи для громади – оновлюємо вже чинні, або створюємо нові рекреаційні пункти, опікуємось пам’ятками природи, що розташовані на території держлісфонду, нещодавно створили нову еколого-просвітницьку стежку, а також відновлюємо лісові джерела. Ці напрямки роботи є для нас одними із пріоритетних, адже взаємодія з місцевим населенням та їх підтримка мають вагоме значення у нашій роботі», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Тож здавна улюблене місцевим населенням та приїжджими джерело в лісовому масиві Стеблівського лісництва відтепер має новий гарний вигляд, а відпочинок біля нього став значно комфортнішим.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Читайте такожНа Черкащині є цілющі джерела та купальні.

 

Коментарі

Вгору