На Черкащині відкрився онлайн-ринок

30 березня 2020, 12:09

Фото тематичне

У Звенигородці запрацював інтернет-базар. Продавці, які до карантину торгували на міському ринку, перебралися до соцмереж, - про це повідомляють "Вісті Черкащини".

Групу для реалізаторів та покупців створив місцевий підприємець Сергій Куцан.

– Базар закрився, але лишилося багато людей, які не можуть обійтися без певних продуктів, – пояснює підприємець. – І проблема це не лише покупців, а й продавців. Людина тримає, наприклад, корову, а продати молоко нема кому. Тобто для них це катастрофа.

За словами Сергія Куцана, групу він створив першочергово для продавців товарів. І додає: "а ще для тих, хто не завжди може придбати молоко в магазині за 26 гривень".

- Є бізнесмени, які навіть готові їздити до продавців і збирати продукцію. Для останніх так буде навіть швидше, ніж 6 годин стояти на площі, - зазначає Сергій Куцан.

Зараз у спільноті опубліковано більше сотні оголошень. Найбільше продають тварин.

– Як це не дивно, але найчастіше продають живих тварин, – каже чоловік. – Я в цій же групі зробив категорії для легкого пошуку. Однак більшість продавців публікують пропозиції просто у стрічку новин. Це добряче захаращує спільноту.

Сергій Куцан зазначає, що люди не звикли до організованості. Підприємець навіть блокував деяких членів спільноти через це. Але люди створювали нові сторінки й продовжували робити своє.

Звенигородець Михайло Карман задоволений таким форматом ринку. Каже, що почав навіть частіше купувати.

– Не було б щастя, та нещастя допомогло, – сміється Михайло. – До карантину я відносно рідко міг втрапити на базар. То часу немає, то робота, то лінь. Зараз фактично в будь-який час можу зідзвонитися з продавцем і приїхати забрати необхідне мені. Вже так купував сир, молоко, сало та рибу. Централізувати продавців дуже вдала ідея.

Самі продавці зізнаються, що збувати товар у спільноті стало зручніше та швидше.

– Торгую домашніми молочними продуктами, – розповідає Ірина Богурина з села Гудзівка. – Зараз молоко повністю розпродую. Нещодавно 30 банок розвезла. Сир та сметану теж забирають дуже швидко. Маю постійно замовлення. Ми веземо замовлення просто до двору покупця, працюємо в масках. Покупці теж їх завжди надягають. Та й сільські люди до нас підходять. На базарі теж завжди продаю увесь товар, але для цього маю постояти з 7-ої ранку й до 12-ої. Тепер розвозимо за 2-3 години.

Коментарі

Вгору