На Черкащині відкрили ще один освітній хаб

09 лютого 2023, 08:52

На Черкащині триває процес створення освітніх хабів. Черговий освітній простір відкрили на базі Смілянської ЗОШ №11.

Хаб створено в межах спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН UNICEF в Україні «Спільно до навчання». Його завдання – підтримати дітей в умовах обмежень і викликів через війну. Освітній хаб технічно обладнаний усім необхідним.

– Сьогодні надзвичайно важливо забезпечити доступ кожної дитини до навчання, – зазначила фахівець із питань освіти Дитячого фонду ООН UNICEF Світлана Стукало. – Створити такий простір, де кожен учень почуватиметься в безпеці, матиме можливість розвиватися та удосконалювати свої здібності.

Заступник очільника області Олександр Шамрай подякував партнерам за допомогу та  підтримку освітньої галузі регіону.

– Такі хаби нині надзвичайно потрібні, – зазначив він. – Особливо для дітей із когорти внутрішньо переміщених осіб, які не мають гаджетів для дистанційного навчання.

Нагадаємо, що перший освітній хаб на Черкащині запрацював в обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Відтоді він постійно удосконалюється. Зокрема, тут уже відкрито додаткову локацію «Можливості для кожного», що за сприяння Дитячого фонду ООН UNICEF отримала лептопи та набори «Школа в коробці».

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору