На Черкащині відкрили навчально-практичний центр, де готуватимуть електриків

20 березня 2021, 17:01

На базі Корсунь-Шевченківського професійного ліцею відкрито навчально-практичний центр зі здобуття професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Про це інформують на сайті Черкаської облради.

На створення центру була виділена цільова субвенція з Державного бюджету у сумі 1424,0 тис. гривень. Понад сорок відсотків, а це 1098,2 тис. гривень, профінансовано за рішенням депутатів обласної ради з обласного бюджету.

Окрім того, додано також кошти спеціального фонду закладу освіти –у сумі 75,0 тис. гривень.

Для налагодження навчального процесу і ефективної роботи Центру було закуплено столи монтажні промислові у комплекті, розподільчі щити, компресор, витяжний пристрій, димопоглиначі з вугільним фільтром, переносні заземлення, заземлення глибинні, амперметри, вольтметри, мультиметри, мегомметри, динамометр, конденсатори, лічильники активної енергії, – усе те, що необхідне для здобуття навичок професійної майстерності.

Окрім того, для потреб навчально-практичного центру придбано паяльники, слюсарні інструменти, прилад для визначення місця пошкодження кабелів, прилад для випробовування ізоляції високовольтних кабелів, прилад для визначення дефектних ізоляторів на робочу напругу та ін..

Діяльність навчально-практичного центру забезпечить тісну співпрацю з роботодавцями, надання робочих місць проведення пробних кваліфікаційних робіт на підприємствах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору