Світлове шоу та їстівні чохли: на Черкащині відкриють територію наукових див та чудес

07 грудня 2018, 13:03

З 15 до 16 грудня у Чигирині Фестиваль Святого Миколая дивуватиме гостей цікавою концертною програмою, інсталяціями та декораціями, а також – яскравим науковим шоу, пише "Ремарка".

– ­Спеціально до дійства ми розробили програму, що буде цікавою як дітям, так і їх батькам. Впродовж двох днів на фестивалі працюватиме Наукова лабораторія Святого Миколая та Наукова майстерня. У легкій розважальні формі гості цих локацій дізнаються про наукові явища та стануть свідками видовищних дослідів та експериментів, – розповідає засновниця Дитячої наукової лабораторії "Студія Експериментів "4D" Наталія Король.

Так, у Науковій лабораторії Святого Миколая гості матимуть змогу дослідити три світлиці. У світлиці "Світло Любові" діти та дорослі побачать і спробують самостійно влаштувати яскраве світлове шоу.  У світлиці "Звуки Коляди" улюблені колядки зазвучать за допомогою новітніх технологій на новий лад та за допомогою елементарних музичних інструментів відтворять всесвітньовідомі новорічні мотиви. Тут відбудеться науково-магічне перетворення неживого в живе. А у світлиці "Льодяна містерія" гості стануть учасниками чарівних крижаних перетворень – дослідів та фокусів з льодом.

Під час фестивалю триватимуть і наукові майстер-класи для дітей, де розважаючись, малеча зможе здійснити власні досліди та відкриття. Зокрема, учасники вправлятимуться на молекулярній кухні, виготовлятимуть їстівні чохли для своїх телефонів та власноруч створюватимуть кульковий пластилін.

Стати учасниками наукового шоу гості зможуть, придбавши квиток вартістю 50 гривень. Участь у кожному з наукових майстер-класів також обійдеться у 50 гривень.

Детальну програму цьогорічного Фестивалю Святого Миколая можна переглянути ТУТ.

Коментарі

Вгору