На Черкащині відкриють дитячий музичний парк

01 серпня 2019, 18:34

На Черкащині відкриють дитячий музичний парк

Одразу два проекти Кам’янської громади стали переможцями конкурсу, заснованого Міністерством культури України з метою стимулювання культурного розвитку малих міст і територій та промоції культурної спадщини, пише "cherkassy.today".

Кам’янка єдина на всю Україну перемогла одразу з двома проектами. Відтак, 17 листопада у Кам’янці буде відкрито дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark», повідомив заступник міського голови Кам’янки Олександр Потапенко.

– Це буде музично-світловий сквер неподалік пам’ятки культури національного значення «Зелений млинок», у ньому буде увічнено усі 26 п’єс «Дитячого альбому», який Петро Чайковський написав у Кам’янці, – додав посадовець. – Відкриття цього скверу ми приурочуємо до всеукраїнського дитячого конкурсу імені Чайковського, що вже став доброю традицією, і у якому беруть участь юні скрипалі та піаністи зі всієї України.

На створення «ChildrenMusicPark» буде витрачено один мільйон гривень – 700 тисяч з них виділяє Кабінет Міністрів України, 300 тисяч – громада. Інший проект втілюватиме Кам’янський державний історико-культурний заповідник. Це буде мистецький фестиваль «Кам’янська земля — край славетних героїв», що уславить усіх видатних людей, чиє життя або діяльність були пов’язані із Кам’янкою, повідомили у Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Читайте такожВ одному з черкаських парків з’явилися шахові столи.

Коментарі

Вгору