На Черкащині відбувся дитячий турнір з футзалу

30 грудня 2018, 07:59

Змаганняприсвячені до Дня Святого Миколая, відбулися днями в Городищі. У турнірі взяли участь команди з Черкас, Городища і Корсунь-Шевченківського. Про це інформує "Черкаський спорт".

В іграх турніру брали участь три команди, одразу у 2-х вікових категоріях – ДЮСШ Городище, ЗОШ №8 Черкаси та ДЮСШ Корсунь-Шевченківський.

У молодшій віковій категорії 2010-2011 р.н. городищани за результатами перших двох матчів достроково стали переможцями турніру.

А от у старшій віковій групі інтрига трималась до останнього матчу. Лише в останньому матчі цього турніру зміг визначитись переможець. Команда з Корсунь-Шевченківського здобула рішучу перемогу забезпечивши собі чемпіонську різницю голів.

Спеціальні призи отримали найкращі гравці турніру:

- Кращий воротар 2008-2009 – Гречка Владислав («ЗОШ №8» Черкаси);

- Кращий гравець 2008-2009 – Репешко Кирило («ДЮСШ» Корсунь-Ш.);

- Кращий воротар 2010-2011 – Єгоров Данило («ДЮСШ» Корсунь-Ш.);

- Кращий гравець 2010-2011 – Малий Назар («ДЮСШ» Городище).

Команди учасниці отримали м’ячі від Городищенської міської ради і дипломи від ДЮСШ м. Городища. А переможці у старшій віковій категорії іще й кубок пам’яті засновника турніру Миколи Олексійовича Шланчака.

Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від Святого Миколая, якому цього року допомагали колишні випускники, ДЮСШ, а також спонсори і меценати: Махновський Костянтин, Олексійчук В’ячеслав Володимирович, брати Коваленки, Лисенко Анатолій Миколайович, Моргун Василь, Білоус Олег, Шланчак Володимир та Городищенська міська рада.

Вгору