На Черкащині відбувся дитячий турнір з футзалу

30 грудня 2018, 07:59

Змаганняприсвячені до Дня Святого Миколая, відбулися днями в Городищі. У турнірі взяли участь команди з Черкас, Городища і Корсунь-Шевченківського. Про це інформує "Черкаський спорт".

В іграх турніру брали участь три команди, одразу у 2-х вікових категоріях – ДЮСШ Городище, ЗОШ №8 Черкаси та ДЮСШ Корсунь-Шевченківський.

У молодшій віковій категорії 2010-2011 р.н. городищани за результатами перших двох матчів достроково стали переможцями турніру.

А от у старшій віковій групі інтрига трималась до останнього матчу. Лише в останньому матчі цього турніру зміг визначитись переможець. Команда з Корсунь-Шевченківського здобула рішучу перемогу забезпечивши собі чемпіонську різницю голів.

Спеціальні призи отримали найкращі гравці турніру:

- Кращий воротар 2008-2009 – Гречка Владислав («ЗОШ №8» Черкаси);

- Кращий гравець 2008-2009 – Репешко Кирило («ДЮСШ» Корсунь-Ш.);

- Кращий воротар 2010-2011 – Єгоров Данило («ДЮСШ» Корсунь-Ш.);

- Кращий гравець 2010-2011 – Малий Назар («ДЮСШ» Городище).

Команди учасниці отримали м’ячі від Городищенської міської ради і дипломи від ДЮСШ м. Городища. А переможці у старшій віковій категорії іще й кубок пам’яті засновника турніру Миколи Олексійовича Шланчака.

Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від Святого Миколая, якому цього року допомагали колишні випускники, ДЮСШ, а також спонсори і меценати: Махновський Костянтин, Олексійчук В’ячеслав Володимирович, брати Коваленки, Лисенко Анатолій Миколайович, Моргун Василь, Білоус Олег, Шланчак Володимир та Городищенська міська рада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору