На Черкащині відбудеться зустріч “караванерів”, яку зможуть відвідати всі охочі

13 жовтня 2021, 19:22

Щороку близько 9 млн родин у світі регулярно обирають караванінг для вільних і натхненних мандрівок без турів і готелів. В Україні такий вид відпочинку тільки набирає обертів. Але вже є спільнота, для кого подорожі в будинках на колесах і в авто з причепами – стиль життя. 

З 14 по 17 жовтня в Каневі на Черкащині відбудеться зустріч членів цієї спільноти. Це унікальна можливість особисто поспілкуватися з людьми, які безпечно і з комфортом подорожують країною та світом у власних домах на колесах.

На зустрічі зберуться понад 60 родин караванерів. Приїдуть вони, звісно ж, у своїх будинках на колесах, серед яких альковники, інтеграли, напівінтеграли, кастенвагени – і найновіші моделі заводських автомобілів, і власноруч створені кемпери.

У кемпінгу можна буде побачити всі авто і причепи українських караванерів не тільки зовні, а й попроситися у гості до господарів – подивитися зсередини.

А у п'ятницю, 15 жовтня, о 19:00 відбудеться концерт: драйву додасть старий рок від рок-бенду "OLD SCHOOL" та програма "ЛЕНІНГРАД" від кавер-бенду "BUBBLE JAM". 

Формат участі можна обрати за власним бажанням. Для тих, хто планує бути всі дні з 14 по 17 жовтня, є варіант забронювати місця для ночівлі на базі відпочинку. Можна також приїжджати без ночівлі – в будь-який із 4-х днів. Для учасників, які завітають у своїх будинках на колесах, умови розміщення на території кемпінгу такі: 200 грн/доба за машиномісце та 50 грн/доба за електроенергію. 

Місце зустрічі: кемпінг «Купава-Канівська» на березі Дніпра, вул. Софіївська, 5, село Ліпляве, Канівський район Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору