На Черкащині відбудеться аукціон на підтримку родин загиблих АТОвців

16 січня 2019, 09:53
На Черкащині відбудеться аукціон на підтримку родин загиблих АТОвців
У п'ятницю, 22 лютого, у Золотоноші відбудеться аукціон, що має на меті зібрати кошти для родин загиблих АТОвців Черкащини. Його ініціатор – Благодійний фонд "Разом". "Із молотка" на заході відпускатимуть картини учасників конкурсу "Мирна Україна", який організував фонд. Конкурс проходив на всій території Черкаської області й зібрав понад тисячу картин, об’єднаних єдиною тематикою – любов до рідної землі й прагнення відновлення миру на ній.

– Малюнки юних художників, таких молодих, але вже свідомих українців, продемонстрували нам не просто дитяче бачення ситуації, що склалася в нашій країні, а й прагнення малечі жити в мирній та благополучній країні, – зазначають у Благодійному фонді "Разом". – Хтось малював своє рідне село чи місто, хтось – родину, а хтось – усю країну, єдину й вільну від чужинців і загарбників. Саме тому хочемо, щоб ці роботи побачили і ті, кому ця тема теж болить і небайдужа, і бійці, які нині боронять наші кордони.

Благодійний захід відбудеться в місті Золотоноша, оскільки саме звідти було найбільше надіслано робіт на конкурс. Аукціон проведуть о 15:00 в Золотоніському МБК. До участі в благодійному аукціоні запрошують благодійників, меценатів та всіх охочих допомогти родинам загиблих АТОвців.

Організатори зауважують, що виручені з аукціону кошти передадуть сім’ям загиблих воїнів АТО Черкащини. Водночас решту робіт учасників конкурсу надішлють бійцям на передову.

За інформацією прес-служби Золотоніської міської ради

Вгору