На Черкащині в орендарів відібрали земельні ділянки, за які вони роками не платили

28 червня 2023, 09:27

На Черкащині прокуратура відсудила земельні ділянки. якими користувалися недобросовісні орендарі. Бізнесмени роками не платили орендну плату. За результатами судових розглядів, понад 100 гектарів сільськогосподарських земель передадуть більш ефективним землекористувачам.

Так, забезпечено виконання рішення господарського суду за позовом Уманської окружної прокуратури про розірвання договору оренди понад 67 гектарів земель, оскільки орендар більш як 2 роки не сплачував орендну плату за їх використання, що позбавило місцевий бюджет Христинівської територіальної громади очікуваних надходжень у розмірі майже 600 тис. грн.

Наразі право оренди земельної ділянки припинено. Це надасть змогу передати її іншому користувачу.

Також господарським судом задоволено аналогічний позов Золотоніської окружної прокуратури щодо земельної ділянки площею понад 37 га у Золотоніському районі.

Після набрання судовим рішенням законної сили, воно буде невідкладно звернуто до виконання.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Грузиненко :

В Черкасах біля 2-ої міської лікарні (по вул. Грузиненка між вул. Золотоніською та вул. Геронимівською) ще в 2008 р. було самовільно зайнято земельну ділянку площею понад 1500 кв. м., огороджено її високим (4-метровим) кам’яним парканом та побудовано на ній 3-поверховий будинок площею ~500 кв. м., але прокуратуру це не цікавить

Вгору