На Черкащині в минулому році автівок вкрали менше, ніж у 2021

19 січня 2023, 16:40

За 2022 рік на території Черкащини зловмисники викрали два десятки автівок. Більшу частину транспорту правоохоронцям вдалося розшукати та повернути власникам. У 2021 році ця цифра була майже удвічі більшою.

Таку інформацію ГУНП Черкащини надає у відповідь на запит журналістів Про все.

"Протягом 2022 року на території Черкаської області зареєстровано 44 кримінальні правопорушення, пов'язані з незаконним заволодінням транспортними засобами, з яких розкрито та повідомлено про підозру по 36 фактах. Із загальної кількості, незаконні заволодіння автомобілями становить 23 факти, з яких розшукано та повернуто власникам 19. Незаконні заволодіння мототранспортом становлять 21 факт, з яких розшукано та повернуто власникам 17", - йдеться у відповіді.

В одному з випадків злочинці скористалися спецобладнанням, аби поцупити дороговартісний автомобіль.

"Також наявний факт незаконного заволодіння транспортним засобом "преміум-класу", який на даний час не розшукано. Вказана категорія автомобілів викрадається з використанням електронної техніки для обходу систем безпеки", - пояснюють правоохоронці.

Найчастіше викрадали автівки у Черкаському районі - 11 випадків, 8 з яких розкрито, а зловмисникам повідомлено про підозру. А от на Золотоніщині впродовж минулого року викрали лише один автомобіль, який вдалося знайти.

Найбільшим "попитом" у викрадачів користується "ВАЗ".

Позаминулого, 2021 року, зловмисники були активніші, вкравши 44 автівки. З них 35 знайдено.

З початку нового року викрадено 4 автомобіля. Всі вони вже повернуті власникам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору