На Черкащині у росіянина відібрали власність на майже 18 мільйонів гривень

21 вересня 2022, 18:26

Ухвалою Придніпровського районного суду власність громадянина країни-агресора на суму понад 17 мільйонів гривень передано в Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Черкаська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Слідчі з'ясували, що на території Черкаської області працює ряд підприємств, власником яких є громадянин російської федерації.

Чолові є одноособовим власником одного підприємства із статутним фондом 16,5 мільйонів гривень та має частки ще у двох українських підприємствах, володіючи їхніми фондами на суму майже 890 тисяч гривень.

Ці підприємства упродовж 2016-2021 років активно співпрацювали із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та перераховували гроші підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є та сама особа.

За даними слідства ці російські підприємства виконують замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.

Ухвалою суду задоволено клопотання процесуального керівника та арештовані у ході розслідування корпоративні права, які належить громадянину країни-агресора, передано до АРМА.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору