На Черкащині у бібліотеці поряд із книгами з’явиться тренажерний зал

18 березня 2019, 11:05

На Черкащині у бібліотеці поряд із книгами з'явиться тренажерний зал

Незабаром п'ять тренажерів, фітбол, гантелі та килимки для занять встановлять у приміщенні бібліотеки села Моринці Корсунь-Шевченківського району - центральній садибі Моринської громади, пише "Прочерк". 

На переконання заступника голови Моринської ОТГ Лілії Жуковської, бібліотеки мають змінювати свій формат для того, аби й надалі залишатися бажаним місцем дозвілля для довколишніх жителів. А поєднання можливостей для інтелектуального та фізичного розвитку дозволить бібліотеці стати осучасненим центром життя громади, джерелом всебічного розвитку її людей.

На Черкащині у бібліотеці поряд із книгами з'явиться тренажерний зал

Водночас це дозволить бібліотеці стати «своєю» для молоді, яка тепер матиме всі можливості не лише вести здоровий спосіб життя, але й зацікавитись новинками книговидавництв. Тим більше, що громада вирішила здати зовсім старі книги на макулатуру, а на отримані від цього кошти придбати нову літературу.

Читайте такожДо кінця року у Черкасах повинен з’явиться ще один хаб.  Ще один хаб, в якому черкасці зможуть проводити вільний час, відкриють на базі бібліотеки імені Лесі Українки.

 

Коментарі

Вгору