На Черкащині цього року понад 600 юнаків призвуть на строкову службу

11 червня 2020, 14:23

За словами військового комісара Черкаської області, жоден із призовників не потрапить у зону проведення ООС, навіть якщо хотітиме цього.

Відтак у Черкаській області до лав Збройних сил України призвуть 330 призовників, до Держспецтранспорту - 16. Кількість призовників на службу до Національної гвардії - 185, а до Держприкордонслужби призвуть 74 повнолітніх громадян України.

Військовий комісар Черкаської області Сергій Лобан та його заступник Олег Петров наголосили, що жоден юнак у зоні проведення ООС не потрапить - це вирішено на законодавчому рівні.

- Навіть якщо він бажатиме цього добровільно, юнака спершу навчать військовій справі, він дасть присягу і потім його направлять у військову частину, яка знаходиться на території України. Однак залучати у Луганську та Донецьку область не будуть, - наголосив Олег Петров.

Призовники нестимуть військову службу, забезпечуватимуть життєдіяльність військових частин і навчатимуться військовій справі.

Також Сергій Лобан зазначив, що з цього року змінився мінімальний вік, із якого можуть призивати юнаків до проходження військової строкової служби.

- Відповідно до указу Президента України, із 2020-го року для проходження військової строкової служби можуть долучати юнаків, які досягли 18-річчя. Раніше мінімальний вік був із 20-ти років. Однак це нововведення діє лише на добровільній основі - призовники та їхні батьки повинні підтвердити це письмовими згодами, - прокоментував військовий комісар. - Тому юридично можуть проходити військову службу 18-річні громадяни, однак ми виконуємо доручення Генерального штабу і долучаємо лише тих, хто добровільно на це погоджується.

Максимальний вік залучення до військової строкової служби не змінився.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору