На Черкащині триває соціальна програма “Лікар для села” від МХП

01 серпня 2020, 09:31

БФ "МХП – Громаді" продовжує соціальну програму для пайовиків МХП "Лікар для села". Цього разу лікарі приїхали у село Келеберда Ліплявської ОТГ на Канівщині.

Близько 60 місцевих жителів пройшли огляд та отримали консультацію від професійних лікарів – кардіолога та офтальмолога. Як і завжди, прийом відбувався з дотриманням усіх необхідних карантинних вимог – з масками та обробкою рук антисептиками.

Нагадаємо, що це вже третій у 2020 році виїзд "Лікаря для села" у Ліплявську громаду, загалом проєкт розпочався тут з липня 2019 року. Відзначимо, що на Канівщині ця медична програма втілюється спільними зусиллями Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді" та підприємств МХП ПрАТ «Миронівська птахофабрика» і ТОВ "НВФ "Урожай".

- Проєкт наближає медичні послуги до людей, робить медицину більш доступною для сільського жителя. В Келеберді ми отримали від людей багато подяк і позитивних відгуків. Друзі, дякуємо вам за високу оцінку наших старань. Разом робимо важливе! - коментують у Благодійному фонді "МХП - Громаді".

Поділитись

Коментарі

Вгору