На Черкащині третина перевірених закладів торгівлі та ринків порушувала карантинні вимоги

13 грудня 2020, 18:24

З початку грудня 2020 року працівники Держпродспоживслужби провели  більше пів тисячі перевірок, порушення санітарного законодавства виявлені на кожному четвертому перевіреному об’єкті. 

Продовжують реєструватися порушення стосовно дотримання дезінфекційного, маскового режиму, проведення постійного температурного скринінгу працівників, наявності відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, організації централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту тощо.

За результатами складено 27 протоколів про адмінпорушення у сфері санітарного законодавства, керівникам суб’єктів господарювання направлено 128 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади підготовлено 69 інформацій про ситуацію в регіонах. 

Антирейтинг порушників цього місяця очолили заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, агропродовольчі ринки. У третині з них зафіксовано недотримання санітарного законодавства та протиепідемічних заходів. 

За інформацією пресслужби Держпродспоживслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору