На Черкащині судитимуть злочинне угрупування рибних браконьєрів

02 червня 2020, 17:31

фото тематичне

Установлено, що директор приватного підприємства умисно, з метою особистого збагачення вступив в злочинну змову із іншими особами та організував незаконну діяльність по вилову риби за допомогою заборонених знарядь лову (сіток). Незаконною діяльністю угрупування займалося у період офіційної дії нерестової заборони, а також з перевищенням квот.

За версією слідства, підозрювані приховували в обліковій документації фактичні обсяги та види виловленої риби, в зв’язку з чим державному бюджету України завдавалися значні збитки.

За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури слідчі Нацполіції повідомили про підозру п’ятьом членам злочинної групи, які займалися незаконним рибним промислом на території Кременчуцького водосховища р. Дніпро (ч. 2, 3, 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 249 КК України).

Зазначимо, під час проведення обшуків правоохоронцями вилучено понад 81 км риболовних сіток, незареєстровану зброю та патрони, грошові кошти в сумі майже півмільйона гривень та 17 тисяч доларів США, 38 тон прісноводної риби різних видів, 3 електролови, ехолокатор, гумовий човен і мотор до човна, 7 мобільних телефонів, 3 автомобілі, платіжні доручення, накладні, чорнові записи стосовно руху біоресурсів, тощо.

За інформацією із пресслужби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору