На Черкащині стартували відкриті уроки футболу для дітей

06 жовтня 2022, 21:21

Майстер-клас для дітей із футболу відбувся сьогодні, 6 жовтня, на базі спорткомплексу «Черкаси-Арена». Це – новий проєкт Української асоціації футболу. Спортивну благодійну ініціативу підтримали в Черкаській обласній військовій адміністрації.

Як зауважив начальник ОВА Ігор Табурець, проєкт розрахований передусім на дітей-переселенців і дітей наших захисників. Він – інклюзивний.

– Наші діти не повинні прокидатися від сирен і вибухів, бути вимушеними переселенцями, втрачати батьків на війні, – сказав очільник області. – І ми щодня всією країною разом із ЗСУ боремось, щоб вони жили інакше. А поки задіюємо всі можливі інструменти, щоб відволікти дітлахів від буденності. Зокрема, Черкащина залюбки долучилась до нового проекту Української асоціації футболу – «Відкриті уроки футболу»/Open Fun Football Schools. Він стартував у нас із обласного центру, на черзі – Уманщина.

За задумом організаторів, завдяки таким відкритим урокам футболу діти отримують психологічне розвантаження, адаптуються, формують навички здорового способу життя і вчаться доброчинності.

Додамо, що проєт «Відкриті уроки футболу»/Open Fun Football Schools реалізується Українською асоціацією футболу за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації кроскультурних проектів (Данія).

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору