На Черкащині скажена кішка покусала 4 людей

16 квітня 2019, 16:15
На Черкащині скажена кішка покусала 4 людей

Фото тематичне з мережі інтернет

У суботу, 13 квітня, жителька села Мала Смілянка Смілянського району повідомила до лікарні ветеринарної медицини про те, що в неї вдома загинула кішка. 

У зв’язку з ймовірною загрозою захворювання на сказ труп тварини було доставлено в Смілянське відділення Черкаської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби України для вірусологічного дослідження.

Дослідження Черкаської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби України засвідчили, що кішка була хвора на сказ.

Під час проведення епізодично-епідемічного обстеження спільно з працівниками Смілянського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», було встановлено, що хвора тварина покусала чотирьох людей. На цей час потерпілим надають необхідне лікування.

З огляду на ситуацію відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Смілянській РДА, на якій було прийнято рішення про оголошення неблагополучною по сказу тварин територію села Мала Смілянка Тернівської сільської ради з сільськогосподарськими та мисливськими угіддями. Також затверджено комплексний план локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин.

За інформацією прес-служби головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Читайте такожНа Черкащині вагітна жінка захворіла на ботулізм.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору